Izolacja fundamentów - część 2 oraz zasypanie piachem ich wnętrza :)

Witam serdecznie! :)
Dzisiejszy post jest kontynuacją izolacji pionowej ścian fundamentowych, tyle że dziś tzw. dysperbitem. No i do tego znów zmagania koparki, bo pojawiła się po raz kolejny na naszym placu budowy :) 
Jej zadaniem tym razem było zasypanie piaskiem wewnątrz fundamentów wraz z zagęszczeniem powierzchni
Ale zacznijmy od początku - oczywiście dalej od pięknej pogody, która utrzymywała nam się na szczęście :) No i spora porcja zdjęć :)
A co to jest to czarne na ocieplonych styropianem i siatką fundamentach? Ano właśnie to ów dysperbit :) Tak się prezentuje:
I jeszcze kilka zdjątek. Koparka na koniec wyrównała nam również trochę teren tą stertą ziemi, która widniała po lewej stronie naszego domku. Oczywiście wszystko jest powiedziane nad wyraz, bo wyrównywać teren będziemy później dokładnie.
A na koniec oczywiście zdjęcie z daleka - całości, czyli jak to wszystko wyglądało na koniec dnia. No i co myślicie? :)))

Komentarze

 1. O rety ile to roboty z budową domu! :) Ciężka, długa praca. Wyobrażam sobie za to jakie miłe oczekiwanie musi temu towarzyszyć.... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczekiwanie jest niesamowite :) Ekscytacja mnie również nie opuszcza :)
   Ale jeszcze dłuuuga droga przed nami...

   Usuń
 2. Ech, ja biorę się za budowanie domów na początku maja :) Właśnie siedzę w internecie i przeglądam wszystkie fora i blogi z budową domów i zaczynam coraz bardziej się stresować. Już same formalności mnie męczą psychicznie! A co to będzie się działo jak się zacznie ta budowa domów Wrocław... strach się bać! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że pójdzie gładko i przyjemnie :)
   Cieszę się, że do mnie zajrzałeś :)
   Powodzenia! :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty