Założona podbitka! Zamontowane drzwi zewnętrzne :)

Moi Drodzy!
Jakiś już czas temu zamontowano nam w końcu drzwi zewnętrzne. Są to drzwi drewniane, w kolorze dąb bagienny, firmy Agmar. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - wyglądają na solidne i mamy nadzieję, że takie okażą się w dłuższym użytkowaniu.
Bardzo chciałam mieć klasyczne drzwi, z jajowatym przeszkleniem - witrażem po środku :)
Oczywiście zarówno drzwi, jak i podbitkę pod dachem, chcieliśmy w barwie czekoladowo-brązowej - tak, aby ogólna kolorystyka całego domu była spójna. Dodatkowo nad tarasem zostały założone halogeny. Poza tym przed naszym domem stoi duża uliczna lampa, więc bezsensownie byłoby oświetlać go od frontu halogenami.
Tu front:

Tył:
Jeszcze raz taras:
Rzuty ogólne na cały dom :) I jak?

Komentarze

 1. To niesamowite oglądać, jak coś powstaje od zera, a potem tak bardzo cieszy.Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznaję, budowa domu jest bardzo wyczerpujaca, ale i fascynująca, a także bardzo cieszy! :)

   Usuń
 2. Śliczny Aguś ten Wasz domek. Fajnie, że Laura będzie miała tyle świeżego powietrza. Mam wrażenie, że coraz szybciej idzie Wam stawianie tego domu. Super!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekujemy bardzo :) Tak, mamy na placu bardzo dużo zieleni :)

   Usuń
 3. nigdy nie chciałam mieszkać w domu, ale powiem ci, że jak oglądam twoje etapy, to wygląda wręcz jakbyście tworzyli własne drugie dziecko, że aż mi się powoli zachciewa domku... albo po prostu do niego psychicznie odrastam ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No można tak powiedzieć - w ostatnich latach - po podróżach to są dwie najbardziej zajmujące nas rzeczy, a właściwie jedna z nich jest istotą, czyli nasza córeczka, no i nasz dom :)
   Jego tworzenie jest wyczerpujące, ale daje dużo satysfakcji :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty